Služby

Naše prodejna neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás rádi nakupují. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Dovoz

Plně si uvědomujeme, že při koupi rozměrných produktů může být problematické dopravit je k Vám domů. Proto Vám nabízíme dovoz zboží až na Vámi určené místo. Pokud nejste vlastníkem osobního automobilu, popřípadě automobilu s větším nákladovým prostorem, jistě Vám přijde tato služba k užitku. Proč složitě shánět automobil, když tento problém můžeme vyřešit za Vás?

Zboží na objednávku

Vyhlédli jste si nějaký produkt v katalogu či na internetu a nenašli jste jej u nás? Po domluvě s naším zkušeným a vždy ochotným personálem lze požadovaný kus objednat v jakémkoli množství a během několika dní bude k vyzvednutí na naší prodejně. Tuto službu jistě oceníte, pokud chcete své bydlení oživit originálním doplňkem.